Pewnego dnia, spoglądając na zdjęcia, powiedziałam - STOP. Bardzo nie podobała mnie się moja sylwetka i od tamtej pory, byłam w stanie zrobić wiele aby schudnąć. Schudnąć – jasne, potrafiłam zawsze ale utrzymać wagę – nigdy. W końcu postanowiłam, że zainwestuję w siebie, bo kiedy jak nie teraz. Przeczytałam mnóstwo stron internetowych oraz opinii na temat odchudzania i bardzo często natrafiałam na pochlebne opinie w kierunku Pani Magdaleny Maławskiej. Napisałam maila, umówiłam się na spotkanie i Pani Magda dokonała wszelkich pomiarów mojego ciała oraz przeprowadziła ze mną wywiad odnośnie moich nawyków żywieniowych. Zdecydowałam się na program żywieniowy. 

Pani Magda nauczyła mnie odpowiednio jeść, przygotowywać posiłki, wszystko ustalone zgodnie z tym co lubię, dostosowane do moich przerw w pracy itd. Nigdy z niczym mi nie kolidowało, a przy tym nauczyło planowania, determinacji oraz nabierałam coraz większej pewności siebie. W pierwszym miesiącu pomiary uwidaczniały coraz lepsze efekty, chudłam "książkowo". 

W przeciągu 4 miesięcy z rozmiaru 42 schudłam do rozmiaru 36 … z 61,3 kg przy wzroście 156, schudłam do 52 kg. Wtedy Pani Magda powiedziała - koniec z odchudzaniem. Odtąd nauczyłam się sama układać plan żywieniowy, przygotowywać posiłki . Od stycznia do maja – jedząc wg planu oraz oczywiście pozwalając sobie na przyjemności, schudłam jeszcze 4 kg (nie odchudzając się!)dlatego, że mój metabolizm był perfekcyjnie ustawiony, a przy tym monitorowany poprzez pomiary. Aktualnie minęło 5 miesięcy odkąd się nie odchudzam, a waga cały czas ta sama - 48kg! Powiedziałam sobie pierwszy raz w życiu „że niemożliwe, staje się możliwe” jeśli bardzo tego chcemy, a przede wszystkim jeśli natrafimy na odpowiednią osobę, która nam to ułatwi. 

Z czystym sumieniem i ogromną wdzięcznością polecam Panią Magdalenę oraz klinikę Nutri-med. Pani Magdalena bardzo dużo Mnie nauczyła, a tego oczekiwałam najbardziej. Wiem jedno, że nigdy nie powrócę do swojej poprzedniej wagi, przy wiedzy, determinacji oraz samoświadomości, którą aktualnie posiadam i dzięki nauce Pani Magdy ,która jest niesamowita i nie dziwi mnie to, że ma tyle pozytywnych komentarzy wśród ludzi.