PANI MONIKA sukcesy klientow dietetyk wrocław

Tak właśnie przez te lata można zmienić rozmiar 36 na 44. Na początku wcale mi to nie przeszkadzało, przecież zawsze mogę schudnąć, to takie proste:)))) 

Ale to wcale takie proste nie było. Waga zamiast spadać ciągle szła do góry. Nie pomagały głodówki, „diety cud”, a nadmiar ćwiczeń na siłowni bez odpowiedniej diety powodował wieczne zmęczenie i niepotrzebny rozrost mięśni. Na domiar złego zaczęły się problemy zdrowotne (wzrost ciśnienia).
Do dietetyka z poradni dietetycznej Nutri-Med Pani Magdy trafiłam jakiś czas temu. Okazało się, że dzięki prostym wskazówką jak racjonalnie i zdrowo się odżywiać, waga zaczęła spadać (średnio 1 kg tygodniowo). Nareszcie odchudzanie stało się przyjemnością, a nie trudnością. Przygotowywanie potraw, jadłospisu czy robienie zakupów nie stanowi żadnego problemu. Polecam dietetyczkę Panią Magdę Maławską.

Po 3 miesiącach odchudzania zmieniłam rozmiar 44 na 38/40 (ok. 13 kg mniej). Ciśnienie mam w normie, lepsze samopoczucie i więcej energii do życia!!!!!! Wiem, że waga już na pewno nie wróci – dużo się nauczyłam. dziękuję:))))))