Słodycze to moja ogromna słabość... do tego brak ruchu i niezdrowe jedzenie i tak właśnie sprawiłam, że przytyłam tak dużo, że nie mogłam na siebie patrzeć. Nie lubiłam swojego odbicia w lustrze i ciuchów w szafie w dużym rozmiarze. Pewnego dnia zdecydowałam się że to KONIEC- pora coś z tym zrobić i wziąć się za siebie. Wtedy udałam się do Centrum Dietetycznego Nutri- Med. Trafiłam pod opiekę Pani Kasi- z niedowierzaniem, że może mi się udać bo przecież stosowałam tyle diet i wkładałam tyle wysiłku i to nie przynosiło żadnych efektów. 

Po wywiadzie żywieniowym przeszłyśmy z Panią dietetyk Kasią Bracką do układania nowego, zdrowego jadłospisu. Był on idealnie dostosowany do mojego trybu życia- czyli studiów, pracy i dojazdów...zawierał wszystko to, co naprawdę lubię. Potrawy są łatwe w przygotowaniu, smaczne i co najważniejsze ZDROWE. 

Wtedy zdeterminowana postanowiłam dołączyć do diety trochę aktywności- ćwiczyłam w domu na steperze a także chodziłam na aerobik. 

I tym właśnie sposobem w niecałe dwa miesiące schudłam ok 13,5 kg!! Zmieniłam rozmiar z 42/44 na 38. Mam dużo więcej energii i chęci do życia. 

Do dnia dzisiejszego stosuję się do wskazówek żywieniowych przekazanych przez Panią dietetyk z poradni dietetycznej Nutri-Med Wrocław, utrzymuję aktywność fizyczną i waga jest na idealnym poziomie. 

Polecam więc wszystkim wizytę w gabinecie dietetycznym Nutri-Med we Wrocławiu i współpracę z dietetykiem, bo naprawdę można schudnąć i zmienić swoje życie!!