O Centrum Dietetycznym

Centrum Dietetyczne Wrocław Nutri-Med
Centrum Dietetyczne Nutri-Med to zespół wykwalifikowanych specjalistów z zakresu zdrowia i urody. Dzięki wspólnej pracy w miłej atmosferze i nowoczesnych wnętrzach, dbamy o to, żeby każdy klient otrzymał optymalne rozwiązanie swoich problemów.

Sukces w pracy zawdzięczamy naszemu wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi oraz indywidualnemu podejściu do każdej osoby, z którą mamy przyjemność pracować.


 Nutri-Med jest członkiem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej

Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta ma na celu lepsze poznanie Ciebie i problemu, z którym się do nas zwracasz. Podczas godzinnej konsultacji przeprowadzimy szczegółowy wywiad żywieniowy, przeanalizujemy Twoje zwyczaje żywieniowe i omówimy popełniane błędy. Dokonamy także pomiaru kompozycji organizmu na analizatorze składu ciała Tanita oraz omówimy wyniki. Monitorowanie składu ciała jest najlepszym sposobem by pokazać pacjentom korzyści, jakie mogą odnieść w trakcie procesu utraty wagi dzięki stosowaniu odpowiedniej diety.

Dołożymy wszelkich starań, żeby zaproponowany przez nas program żywieniowy dopasowany był do Twojego stylu życia i upodobań kulinarnych. Konsultacja wstępna trwa 60-90 min.
 

Pomiar składu ciała

Odczyt parametrów pomiarowych m.in. zawiera:

  • Waga całkowita Masa tkanki tłuszczowej w % i kg
  • Masa tkanki mięśniowej w kg
  • Masa kości w kg
  • Całkowita zawartość wody w organizmie w % i kg
  • Indeks masy ciała BMI
  • Wiek metaboliczny organizmu
  • Wskaźnik trzewnej tkanki tłuszczowej
  • Wskaźnik podstawowej przemiany materii
 
W oparciu o wyniki pomiarów możliwe jest przedyskutowanie z klientem stanu jego zdrowia oraz wdrożenie odpowiedniego programu utraty lub wzrostu wagi dla badanej osoby. Spersonalizowane odczyty pomagają pacjentowi zrozumieć wpływ właściwego odżywiania na jego ciało, a co za tym idzie sprawią, że poczuje się on bardziej zmotywowany i usatysfakcjonowany osiąganymi rezultatami podczas stosowania programu żywieniowego Nutri-Med.

Program żywieniowy

Program żywieniowy zaproponowany przez specjalistów Nutri-Med jest indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta. Może być to praca z doradcą żywieniowym lub kompleksowa współpraca z psychologiem, dietetykiem i trenerem. Jeśli jest taka potrzeba także z lekarzem. Najważniejsze dla nas jest Twoje zdrowie i osiągnięcie wspólnie wyznaczonego celu.

Stawiamy nacisk na stały kontakt z klientem, indywidualnie dostosowane jadłospisy i częste wizyty kontrolne, mające na celu szybką reakcję na potrzeby organizmu.

Doradca żywieniowy nauczy Cię dokonywać właściwych wyborów w restauracji, delegacji czy podczas zakupów. Po skończonym programie żywieniowym dalej pozostaje w kontakcie z klientem, który może zwrócić się do dietetyka prowadzącego, zawsze jeśli ma jakieś pytania lub wątpliwości.

Zobacz sukcesy naszych klientów.

Partnerzy Nutri-Med

Slider