Myślisz o odchudzaniu? Szukasz dietetyka we Wrocławiu? Nie czekaj na początek roku, tylko zacznij już dziś razem z dietetykami z poradni dietetycznej Nutri-Med we Wrocławiu. Badania potwierdzają, że większość postanowień noworocznych nie zostaje zrealizowana. Wobec tego lepiej zacząć pracę nad zdrowym żywieniem już teraz, a w tym zdecydowanie pomogą dietetycy Nutri-Med z wrocławskiej poradni dietetycznej. Specjaliści dobiorą dietę pod Twoje preferencje żywieniowe i będą najlepiej wiedzieć jak zmotywować do zmian. Dlaczego spośród dietetyków we Wrocławiu warto skierować się do Centrum Dietetycznego Nutri- Med? Nasze dietetyczki mają wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem i dobierają indywidualne zalecenia żywieniowe, zwracają uwagę nie tylko na preferencje kulinarne, ale także wiele innych aspektów, m.in. ilość czasu na gotowanie, rodzaj wykonywanej pracy zawodowej, dostępność składników, wykorzystywanie rozpoczętych opakowań, informację czy pozostali członkowie rodziny będą korzystać również z tego samego menu. Staramy się uczyć racjonalnego odżywiania, a nie stosować jedynie diet.

Nie tylko odchudzanie i mierzalne efekty pacjentów są ważne dla dietetyka, ale przede wszystkim jego komfort i samopoczucie. Dietetycy z poradni dietetycznej Nutri-Med we Wrocławiu mają także przeszkolenie psychologiczne (są psychodietetykami), żeby jak najlepiej trafić do każdego klienta, który niejednokrotnie odchudzał się przez wiele lat z różnymi efektami.

Dietetyczki z wrocławskich gabinetów dietetycznych Nutri-Med zwracają szczególną uwagę na aspekt zdrowotny, przeprowadzają bardzo dokładny wywiad, sugerują w razie potrzeby wykonanie dodatkowych badań, a także pokierują pacjenta do odpowiednich specjalistów. Dzięki skrupulatnej pracy i zaangażowaniu dietetyków poradni dietetycznej Nutri-Med we Wrocławiu niejedna osoba, dla której odchudzanie było priorytetem została poprawnie zdiagnozowana i poprowadzona dalej w sposób poprawiający jest stan zdrowia i samopoczucia. Popularne choroby i dolegliwości zdrowotne, w którymi dietetycy mogą pomóc to: insulinooporność, choroby tarczycy – niedoczynność tarczycy, w tym Hashimoto, zespół jelita drażliwego, testy SIBO, oraz alergie i nietolerancje pokarmowe - Food Detetctive Wrocław.

Wybierając spośród dietetyków we Wrocławiu poradnię dietetyczną Nutri-Med możesz być pewien, że trafisz pod profesjonalną opiekę doświadczonych dietetyków o wysokim stopniu empatii. Jeśli czujesz potrzebę nie tylko odchudzania, ale poprawy nawyków żywieniowych i samopoczucia, nie zwlekaj i umów się na wizytę już teraz do dietetyków gabinetów dietetycznych Nutri-Med we Wrocławiu lub konsultację online.