Cena 275 zł (14 dniowy „szyty na miarę” plan żywieniowy z uwzględnieniem preferencji żywieniowych, wyników badań). 

Dla par -> 30 % rabatu dla drugiej osoby.

Dietetycy z poradni dietetycznej Nutri-Med we Wrocławiu opracowują indywidualne jadłospisy dostosowane do stanu zdrowia, ewentualnie towarzyszących jednostek chorobowych, trybu życia, aktywności fizycznej klienta i sezonowości produktów. Jadłospisy przygotowane przez dietetyków z wrocławskiej poradni Nutri-Med zawierają konkretne potrawy według preferencji żywieniowych pacjenta, podane w miarach domowych, wszelkie dodatkowe informacje, zalecenia i przepisy.

Dietetycy dokładają wszelkich starań aby dania w diecie były szybkie i nieskomplikowane w przygotowaniu, dobrane z ogólnodostępnych produktów. 

Dieta dopasowana jest do trybu życia osób, które współpracują z dietetyczkami Nutri-Med Wrocław. Proponujemy proste i szybkie rozwiązania, z uwzględnieniem ewentualnych podróży, delegacji... Dla osób mieszkających samotnie zwracamy szczególną uwagę na to, żeby użyte składniki zostały wykorzystane, a z kolei dla osób mieszkających z rodziną, aby jadłospis w miarę możliwości był przystępny dla całej rodziny. Dietę na 14 dni możemy zaproponować klientowi po odbyciu przez niego pierwszej konsultacji dietetycznej w gabinetach dietetycznych Nutri-Med we Wrocławiu lub online z analizą żywieniową i zdrowotną. Koszt pierwszej konsultacji dietetycznej to 195 zł.Pierwsza konsultacja - przeczytaj co obejmuje i jak się przygotować.

Dietetyk Wrocław jest do dyspozycji klienta, służy pomocą, motywuje i odpowiada na dodatkowe pytania.


Dietetycy Nutri-Med Wrocław prowadzą konsultacje i porady w gabinetach we Wrocławiu oraz online.