Cena 195 zł (14 dniowy „szyty na miarę” plan żywieniowy z propozycją przegryzek i zaleceniami dietetycznymi)

Indywidualnie opracowany jadłospis dostosowany do stanu zdrowia, ewentualnie towarzyszących jednostek chorobowych, trybu życia, aktywności fizycznej i sezonowości produktów. Jadłospisy zawierają konkretne potrawy według preferencji żywieniowych klienta, podane w miarach domowych, wszelkie dodatkowe informacje, zalecenia i przepisy.

Dania są szybkie i nieskomplikowane w przygotowaniu, dobrane z ogólnodostępnych produktów. Podane składniki są w miarach domowych, według potrzeb klienta mogą być podane w gramach.

Dieta dopasowana jest do trybu życia osób, które z nami współpracują. Proponujemy proste i szybkie rozwiązania, z uwzględnieniem ewentualnych podróży, delegacji... Dla osób mieszkających samotnie zwracamy szczególną uwagę na to, żeby użyte składniki zostały wykorzystane, a z kolei dla osób mieszkających z rodziną, aby jadłospis w miarę możliwości był przystępny dla całej rodziny. Dietę wzorcową możemy zaproponować klientowi po odbyciu przez niego pierwszej konsultacji z analizą żywieniową i zdrowotną oraz pomiarami składu ciała.

Dietetyk jest do dyspozycji klienta, służy pomocą, motywuje i odpowiada na dodatkowe pytania.

W razie potrzeby modyfikuje już wysłany jadłospis.