Cena: 395 zł - 4 wizyty kontrolne z pomiarami składu ciała i analizą dzienniczka żywieniowego, zalecenia żywieniowe, edukacja żywieniowa). Program zaczynamy po odbyciu pierwszej wizyty dietetyczne z analizą wyników badań oraz stylu życia i pomiarami składu ciała. Indywidualne zalecenia przesyłane są po spotkaniu.

Dla par -> 30 % rabatu dla drugiej osoby.

Program skierowany jest do osób, które chcą zmienić nawyki żywieniowe bez wprowadzania jadłospisu ale z zaleceniami opracowanymi przez dietetyków z poradni dietetycznej Nutri-Med we Wrocławiu. Polecany także osobom mającym niski poziom motywacji i skuteczności, a trzymanie się rozpisanego planu jest zbyt dużym wyzwaniem. Program dedykowany jest pacjentom, którzy wielokrotnie podejmowali próby odchudzania, jednak za każdym razem wracali do wcześniejszej wagi. Pomaga osiągnąć długotrwałe efekty dzięki pracy dietetycznej i psychodietetycznej naszych specjalistów.

Program edukacyjno-motywujący obejmuje:

4 Wizyty kontrolne, podczas których następuje analiza dzienniczka żywieniowego i pomiar składu ciała oraz pomiary antropometryczne (na każdym spotkaniu) wraz z omówieniem efektów.
Ścisła współpraca i regularne wizyty pozwalają na wprowadzenie elastycznego planu zmiany nawyków żywieniowych dostosowanego do aktualnych możliwości osoby konsultowanej.

Program edukacyjno – motywujący obejmuje edukację żywieniową i psychodietetyczną, pracę nad sytuacjami kryzysowymi, monitorowanie i weryfikację poszczególnych etapów zmiany, wzmacnianie i motywację na podstawie już zrealizowanych mniejszych celów. Często jest kontynuacją współpracy po programie żywieniowym lub jadłospisach wzorcowych ułożonych przez naszych dietetyków.

Dietę na 14 dni możemy zaproponować klientowi po odbyciu przez niego pierwszej konsultacji dietetycznej w gabinetach dietetycznych Nutri-Med we Wrocławiu lub online z analizą żywieniową i zdrowotną. Koszt pierwszej wizyty to 185 zł. Pierwsza konsultacja dietetyczna - przeczytaj co obejmuje i jak się przygotować.