Cena: 450 zł (4 tygodniowe plany żywieniowe i 2 spotkania kontrolne)

Pakiet Program Żywieniowy przygotowany przez dietetyków z poradni dietetycznej Nutri-Med obejmuje:


4 tygodnie jadłospisów dostosowanych indywidualnie do potrzeb, zdrowia, stylu życia i preferencji żywieniowej danej osoby ustalonych na pierwszej wizycie. Jadłospisy wysyłane są cyklicznie, a nasze diety są „szyte na miarę”, dlatego współpracujący z naszymi dietetykami pacjenci są zawsze zadowoleni. Cena jadłospisu jednostkowego w pakiecie to ok 75 zł.

2 wizyty kontrolne wraz z omówieniem stosowanej diety, ustaleniem kolejnych zaleceń, uwzględnieniem potrzeb klienta oraz z pomiarem składu ciała i analizą wyników, a także pomiarami antropometrycznymi. Spotkania odbywają się co 10-14 dni. Cena wizyty kontrolnej w pakiecie to ok 75 zł.

W czasie każdej wizyty następuje analiza dotychczasowych efektów, rozwiązywanie napotkanych problemów, ustalanie strategii na kolejne tygodnie, pomiary na analizatorze składu ciała wraz z omówieniem efektów. W razie potrzeby wprowadzanie modyfikacji jadłospisów i ustalanie dodatkowych zaleceń.

Osoby współpracujące z dietetykami z poradni dietetycznej Nutri-Med są w stałym kontakcie z naszymi specjalistami. W razie pytań lub problemów podczas wyjazdów lub wakacji, dietetycy są do Państwa dyspozycji.

Program żywieniowy możemy zaproponować klientowi po odbyciu przez niego pierwszej konsultacji dietetycznej w gabinetach dietetycznych Nutri-Med we Wrocławiu lub online z analizą żywieniową i zdrowotną.
Pierwsza konsultacja dietetyczna dla pacjentów decydujących się na współpracę z dietetykiem w formie Programu Żywieniowego jest objęta 20% rabatem.

Dla osób korzystających ze ścisłej współpracy z dietetykiem w formie Programu Żywieniowego oferujemy także bezpłatny udział w ciekawych wykładach i warsztatach żywieniowych organizowanych w Centrum Dietetycznym Nutri-Med.

Dodatkowo osoby, które uczestniczą w Programie Żywieniowym mogą skorzystać z rabatów na zabiegi odchudzające i ujędrniające ciało w Nutri-Med Estetica. Dwa zabiegi wykonywane w czasie jednego spotkania (40 minut) są w promocyjnej cenie 55zł.