MetamorfozyMetamorfoza Pana Aleksandra rozpoczęła się z początkiem czerwca 2021 roku.

Waga wyjściowa 150 kilogramów. Zmodyfikowany styl odżywiania przez naszego dietetyka Panią Magdalenę Maławską, dopasowany do preferencji Pana Aleksandra, zapoczątkował spadek masy ciała.
Każdy kilogram mniej jeszcze bardziej motywował naszego klienta.  Pan Aleksander po utracie 20 kilogramów powrócił do aktywności fizycznej.
W rezultacie pacjent utracił 50 kilogramów, w pasie 44 cm, w klatce piersiowej 30 cm.

Gratulujemy!Pani Liliana zaczęła zmianę nawyków żywieniowych w czerwcu 2021 roku. Dzięki dużej motywacji i samozaparciu oraz pomocy dietetyka Magdaleny Maławskiej do końca roku udało się Pani Lilianie schudnąć około 26 kilogramów.

Obwód w pasie zmniejszył się ze 136,5 cm do 100 cm natomiast z bioder obwody spadły ze 120 cm do 104 cm.

Gratulujemy!
Efekty metamorfozy Dietetyk Wrocław Nutri-Med
Pani Katarzyna zaczęła współpracę z dietetykiem Magdaleną Maławską (Centrum Dietetyczne Nutri-Med Wrocław) z końcem lutego 2015 roku. Po porodzie nie potrafiła sama pozbyć się nadmiaru kilogramów. Wychowując 1,5 rocznego synka podjęła wyzwanie i zaczęła stosować zalecenia Pani Magdy. Regularne jedzenie oraz spacery z dzieckiem doprowadziły do spadku wagi z 96,1 kg do 72,0 w przeciągu 5 miesięcy.

dietetyk wroclaw efekty metamorfozy
Zgłosiła się do poradni dietetycznej Nutri-Med Wrocław Pani Iwona. Przez okres 2 miesięcy będzie współpracować ze specjalistami z Centrum Dietetycznego Nutri-Med oraz naszymi partnerami, a efekty zobaczycie już pod koniec sierpnia.